Lyžiarsky výcvik 2010

Tak ako aj po minulé roky, začiatkom marca sme sa my priemyslováci vybrali na lyžiarsky výcvik do Vysokých Tatier.

Začal sa neuveriteľne pekným slnečným počasím. Našou prvou zastávkou bolo lyžiarske stredisko Litmanová, ktoré sme mali po ceste. Nielenže nám prialo počasie, ale aj svahy boli perfektne upravené a takmer prázdne. Po dlhom a namáhavom dni sme znovu nasadli do nášho autobusu a vybrali sme sa do Kežmarských Žľabov, kde sme boli ubytovaní. Ani druhý deň nás počasie nesklamalo, lyžovačka v Ždiari tiež stála za to. V plnej kráse sa nám Tatry ukázali aj v Bachledovej - Jezersku, kde sme lyžovali až do piatku. Úžasné.

Večery sme si spestrili rozbormi denného výcviku , besedou s členom horskej služby, ktorý veselo i vážne hovoril o tom, čo nás v horách môže stretnúť. Po družstvách sme si pripravili úsmevný program a v posledný deň bola vyhodnotená aj súťaž o najčistejšiu izbu. Na víťazov čakala sladučká torta.

Lyžiarsky výcvik si užíval určite každý. Krásne počasie a ešte krajšia príroda, ktorá nás obklopovala celý týždeň, celkom odlišný program dňa, ako v škole, bezstarostnosť a zábava, nové zážitky a perfektná lyžovačka, to sú veci, ktoré nám dlho ostanú v pamäti.

Foto z lyžiarskeho kurzu 2010
Foto z lyžiarskeho kurzu 2010
Foto z lyžiarskeho kurzu 2010