Tradičný ples priemyslovákov

V deň odovzdávania polročných vysvedčení na Strednej priemyselnej škole v Bardejove podľa akejsi nepísanej tradície každoročne sa koná ples priemyslovákov. Inak to nebolo ani 28. januára 2011, keď slávnostný gong riaditeľa školy Mgr. Vladimíra Jacenka otvoril očakávaný večer mladosti, tanca a zábavy, o ktorú sa postarala hudobná skupina Midit.

Príjemnú plesovú atmosféru spestril i bohatý kultúrny program pozvaných hostí i našich študentov. Stále úspešnejší profesionálni tanečníci súkromnej tanečnej školy Kesel sa predstavili pestrou paletou latinskoamerických tancov. Študenti 4. ročníka predviedli ukážky toho najlepšieho z programu svojich stužkových slávností. Všetkým už dobre známa hudobno-spevácka skupina Formát pod vedením Ing. Jána Barnu sa predstavila známymi skladbami zahraničných i domácich hitov populárnej hudby.

Otvárací ceremoniál plesu priemyslovákov

Neodmysliteľnou súčasťou plesu sú aj obľúbené súťaže. Popredné miesta v súťaži o najkrajšie upravený stôl si rozdelili študenti 4. ročníka. Kráľa i kráľovnú plesu si vyberali zástupcovia všetkých ročníkov a opäť sa darilo našim štvrtákom. Z rúk minuloročných víťazov si korunku, šerpu i hodnotné ceny prevzali Katarína Vaňová a František Haniš.

Štedrí bardejovskí sponzori prispeli i do bohatej študentskej i učiteľskej tomboly. Určite potešila exkluzívna cena 50% zľavy na vodičský preukaz v autoškole Gekon, či permanentky do fitnescentier U Dávida, Cactus, Matej, Združenie pre rozvoj športových aktivít, ale vďaka patrí aj firme Xawax, Hockey Shop K-10, salón Pohoda, CBA, BardComp, Fecko.

K výbornej plesovej atmosfére výrazne prispelo už "ostrieľané" moderátorské duo Lenka a Tomáš a to všetko pod garanciou organizátorky plesu PaedDr. Moniky Kunstovej. O tom, že ples priemyslovákov má už bohatú tradíciu, svedčí aj záujem našich absolventov, ktorí sa ho každoročne radi zúčastňujú.

Fotogaléria

Kráľ a kráľovná plesu: Katarína Vaňová a František Haniš

Foto: Martin Prokop

-LH-